angielski
angielski

   JĘZYK ANGIELSKI

Metoda Callana

Zajęcia polegają na kontrolowanej konwersacji z lektorem, tzn. lektor wprowadza nowe słownictwo po czym zadaje słuchaczom pytania i pomaga na nie odpowiadać. Szybkie tempo lekcji nie pozwala nam tłumaczyć sobie pytań na język polski i uczy myślenia "po angielsku". Duża ilość czasu poświęcana jest na mówienie, jednak w trakcie zajęć słuchacze również piszą i czytają. Każdy etap nauki podsumowywany jest powtórką gramatyczną.

Kurs Konwersacyjny

Kurs ma na celu poszerzenie słownictwa oraz poprawę umiejętności swobodnej rozmowy. Słuchacze decydują jakie tematy chcą poruszyć podczas kursu i ćwiczą słownictwo oraz konwersację w wybranych przez siebie obszarach tematycznych. Wszystkie ćwiczenia zaprojektowane są tak, aby odzwierciedlały autentyczne sytuacje z życia.

FCE, CAE, CPE

Kurs przeznaczony dla osób pragnących uzyskać certyfikat Cambridge na poziomie FCE, CAE lub CPE. Zajęcia podzielone są na bloki ćwiczące umiejętności niezbędne w poszczególnych częściach egzaminu, tj. Speaking, Listening, Writing, Reading, Use of English. Wykorzystywane materiały odzwierciedlają zadania egzaminacyjne. Oprócz wiedzy i umiejętności typowo językowych, słuchacze uczą się także strategii pomagających w rozwiązywaniu poszczególnych rodzajów zadań egzaminacyjnych. W trakcie kursu słuchacze mają możliwość podejścia do egzaminu próbnego.

Język Specjalistyczny

Szkolenie o tematyce specjalistycznej, takiej jak: Legal English, Business Communication, Banking, Medicine, Finances, IT, Technology. Przygotowujemy je ze szczególną starannością w oparciu o renomowane podręczniki i autorskie programy, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb językowych.

PROMOCJE I AKTUALNOŚCI

   Wynajmij salę szkoleniową w Progress Factory

   Już od 150 PLN za dzień szkoleniowy!

Więcej

   Polish for foreigners

   Experienced teachers lead you through complexities of Polish grammar.

Read more

Copyright ©2016 progressfactory.pl       

https://higieniczny.pl/uchwyty-dla-niepelnosprawnych.html sterydy sklep sterydy cennik adwokat kraków http://skyclinic.pl/